LAMINEERIMINE

Lisainfo:

Lamineerimine on juuste väliskihi katmine, tänu millele juuksed paksenevad ning saavutavad sileduse ja läikuse. See on absoluutselt ohutu nii juustele kui ka peanahale.

INK Works clear põhineb hüdrolüüsitud nitroproteiinidel, millel on antioksüdantne mõju. See niisutab ja toidab juukseid, on raviva toimega ning soodustab juuksekasvu. INK Works on lõhnata ja värvuseta, hüpoallergeerne ja ei sisalda konservante.

Toode katab iga karva eraldi, sealjuures kleepumata. See täidab kõik ebatasasused juuksekarval ning sealjuures kaitseb edaspidiste töötluste eest. Lõpptulemusena saavutavad juuksed elastsuse, sileduse ja juuksekarva läbimõõt suureneb ligi 10%. Värvi sattumisel peanahale ei kahjusta see peanahka, kuna värv on õhku läbilaskva koostisega ning ei sisalda silikooni.

INK Works:

  • Kindlustab antistaatilise efekti
  • Kaitseb kuumtöötluse eest
  • Lihtsustab föönitamist

INK Worksiga värvimise optimaalne intervall on 3 nädalat. Sellega ei soovitata värvida asiaatide juukseid, sest need on loomulikult paksud ja tugevad. Muid vastunäidustusi tootel ei ole.

Lamineerimine sobib hargnevate juukseotste puhul. Enne lamineerimist väib juustele kanda veel niisutavat maski Super-Charged Moisturizerit või Super Strong Treatmenti, kuna need annavad juustele lisaniiskust ning pikendavad juustele kantavate ainete mõju.

Lamineerimist soovitatakse teha pärast keemilist lokki, kuna juuksed kaotavad keemilisel töötlemisel oma niiskuse ja elastsuse. Ainult väge nõrk lokk võib lamineerimise käigus oma vormi kaotada.

Lamineerimine ei nõua lisahooldust, kui klient juba kasutab palsamit ja maski. Sügavpuhastavad šampoonid ja maskid tuleb enne lamineerimist ära teha.

Lamineerimise (Paul Mitchell® Inkworks®) hinnad:

Kuni 15ml 13€
Kuni 30ml 24€
Kuni 60ml 30€
Kuni 90ml 35€
Üle 90ml 41€

Meil saab maksta nii sularahas kui ka kaardiga.
Kõik hinnad sõltuvad juuste pikkusest, materjalikulust ja töö mahukusest.